B12 vitamīns

€ 39,90

180 tabletes

B12 vitamīns no Somijas Veselības Produkti satur B12 vitamīnu metilkobalamīna formā. Tādu formu iesaka daudzi eksperti.

D Vitamīns 50 µg, D Vitamīns 100 µg, Omega 3+ Family, Melatonīns, Magnesium+, Perfect Skin +, Cinks+C, Curminol

Šis produkts ir paredzēts cilvēkiem, kas vecāki par 15 gadiem. Tas ir piemērots arī grūtniecēm vai barojošām sievietēm

1 tablete satur:

  • B12 vitamīns (metilkobalamīns) 1000 μg (40 000% *).

Sastāvdaļas: pildvielas (mikrokristāliskā celuloze, hidroksipropilceluloze, magnija stearāts), metilkobalamīns (B12 vitamīns).

* % ikdienas procentuālās vērtības

B12 vitamīns

  • Vitamīns B12 ir nepieciešams, lai atbalstītu normālu nervu sistēmas darbību un mūsu psiholoģiskās funkcijas.
  • Vitamīns B12 ir nepieciešams normālam enerģijas metabolismam, un tas palīdz mazināt nogurumu.
  • B12 vitamīnam ir galvenā loma sarkano asins šūnu veidošanā, kā arī tas veicina normālu homocisteīna metabolismu.
  • Turklāt B12 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.
  • Tā kā šis vitamīns ir atrodams tikai dzīvnieku izcelsmes produktos, vegāniem ieteicams lietot B12 vitamīna uztura bagātinātāju.

Pasūtījums saturs
Sūtījumā ir 180 tabletes B12 vitamīna (1 iepakojums, kas satur 180 tabletes), kas ir pietiekami 6 mēneša lietošanai vienai personai ar ieteicamu dienas devu (1 tablete dienā).

Kopējā cena
Kopējā cena pirmajam sūtījumam: €39,90 (kopējā cena parasti: €6,65/mēnesī). Kopējā cena turpmākiem sūtījumiem: €39,90 (kopējā cena parasti: €6,65/mēnesī). Kopējā preces cena satur PVN + piegādes izmaksas.

Maksājums
Apmaksa tikai ar rēķinu (bankas pārskaitījums). Apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc preces saņemšanas. Rēķins ir iekļauts preces sūtījumā. Rēķina apmaksas datums 21 dienas pēc preces nosūtīšanas. Rēķinu saņemšana aptuveni ik pēc 6 mēnešiem, iekļauts katrā sūtījumā. Vienā rēķinā ir norādīta viena sūtījuma kopējā cena. (Pilnu informāciju par apmaksu ar rēķinu (bankas pārskaitījumu) un novēlotiem maksājumiem skatīt noteikumos un nosacījumos)

Sūtījums
Pirmo sūtījumu saņemsiet savā pastkastītē aptuveni divu nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Turpmākie sūtījumi tiks piegādāti aptuveni 6 mēnešus pēc pirmā sūtījuma. Jūsu turpmāko sūtījumu piegādes datums vienmēr ir norādīts sūtījumā iekļautajā preču rēķinā. Sūtām preces tikai uz Latviju.

Līguma periods un izmaiņas
Abonēšanas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Jūs jebkurā laikā varat mainīt piegādes intervālu vai atcelt turpmākos sūtījumus/savu abonementu, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas tālruni 66334400 (darba dienās no plkst. 10-16) vai rakstot uz mūsu klientu apkalpošanas e-pastu (info@soometervisetooted.lv). Ja vēlaties, lai izmaiņas tiktu piemērotas nākamajam sūtījumam, lūdzu, veiciet visas izmaiņas vai atceliet savu sūtījumu ne vēlāk kā 14 dienas pirms nākamā sūtījuma datuma. Nākamais nosūtīšanas datums ir redzams pēdējā rēķinā.

Atteikuma tiesības un atgriešanas tiesības
Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā. Preces arī pakļautas patērētāju aizsardzības likumam attiecībā uz preču atbilstību. Lūdzu, izlasiet visus noteikumus un nosacījumus par atteikuma tiesībām un atgriešanas tiesībām saistībā ar preču neatbilstību.

Pasūtīt telefoniski

66334400

Pasūtīt ar e-pasta palīdzību

info@soometervisetooted.lv

Pasūtiet šeit

Pasūtījuma veikšana nozīmē pienākumu veikt samaksu