Omega 3 family

Omega3

Omega 3 family

€ 44,90

240 kapsulas

Cits mūsu populārs produkts ir Omega-3-Family, divu kapsulu apjoms ir 1000 mg, no kā 650 mg veido omega-3 taukskābes.

Cinks+C, Melatonīns, Magnesium+, B12 vitamīns, Perfect Skin +, Curminol

  • 2 kapsulas dienā

kookosõli, želatiin, niiskusesäilitaja (glütserool), vitamiin D3.

Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) ir apstiprinājusi šādas veselīguma norādes, kas attiecas uz mūsu Omega 3 sastāvdaļām.

Tas nozīmē, ka katrs apgalvojums ir pamatots ar pārbaudītiem zinātniskiem pētījumiem.

Vismaz 100 mg DHA (dokozaheksaēnskābes) dienā:

  • Veicina norālu zīdaiņu redzes attīstību līdz 12 mēnešu vecumam.

Vismaz 250 mg EPA (eikosapentaēnskābes) un DHA dienā:

  • Veicina normālu sirds darbību.
  • Veicina normālu smadzeņu attīstību auglim un zīdaiņiem, kurus māte, kas uzņem EPA un DHA, baro ar krūti.
  • Veicina normālu augļa un zīdaiņa acu attīstību.

Sertifikāti

Omega 3 ir saņēmis starptautiski atzītu piecu zvaigžņu IFOS sertifikātu, kas tiek izsniegts, pamatojoties uz stingrām laboratorijas pārbaudēm. Sertifikāts garantē produkta zemo oksidācijas pakāpi (TOTOX vērtības), kā arī zemu smago metālu līmeni.

Vairāk par sertifikātiem lasiet šeit.

ifos_somijas_veselibas_produkti_omega3
FOS_somijas_veselibas_produkti_omega3

Pasūtījums saturs
Sūtījumā ir 240 Omega-3-Family kapsulas (2 iepakojumsi, kas satur 120 kapsulas), kas ir pietiekami 4 mēneša lietošanai vienai personai ar ieteicamu dienas devu (2 kapsulas dienā).

Kopējā cena
Kopējā cena pirmajam sūtījumam: €44,90 (kopējā cena parasti: aptuveni €11,23/mēnesī). Kopējā cena turpmākiem sūtījumiem: €44,90 (kopējā cena parasti: aptuveni €11,23/mēnesī). Kopējā preces cena satur PVN + piegādes izmaksas.

Maksājums
Apmaksa tikai ar rēķinu (bankas pārskaitījums). Apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc preces saņemšanas. Rēķins ir iekļauts preces sūtījumā. Rēķina apmaksas datums 21 dienas pēc preces nosūtīšanas. Rēķinu saņemšana aptuveni ik pēc 4 mēnešiem, iekļauts katrā sūtījumā. Vienā rēķinā ir norādīta viena sūtījuma kopējā cena. (Pilnu informāciju par apmaksu ar rēķinu (bankas pārskaitījumu) un novēlotiem maksājumiem skatīt noteikumos un nosacījumos)

Sūtījums
Pirmo sūtījumu saņemsiet savā pastkastītē aptuveni divu nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Turpmākie sūtījumi tiks piegādāti aptuveni 4 mēnešus pēc pirmā sūtījuma. Jūsu turpmāko sūtījumu piegādes datums vienmēr ir norādīts sūtījumā iekļautajā preču rēķinā. Sūtām preces tikai uz Latviju.

Līguma periods un izmaiņas
Abonēšanas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Jūs jebkurā laikā varat mainīt piegādes intervālu vai atcelt turpmākos sūtījumus/savu abonementu, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas tālruni 66334400 (darba dienās no plkst. 10-16) vai rakstot uz mūsu klientu apkalpošanas e-pastu (info@soometervisetooted.lv). Ja vēlaties, lai izmaiņas tiktu piemērotas nākamajam sūtījumam, lūdzu, veiciet visas izmaiņas vai atceliet savu sūtījumu ne vēlāk kā 14 dienas pirms nākamā sūtījuma datuma. Nākamais nosūtīšanas datums ir redzams pēdējā rēķinā.

Atteikuma tiesības un atgriešanas tiesības
Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā. Preces arī pakļautas patērētāju aizsardzības likumam attiecībā uz preču atbilstību. Lūdzu, izlasiet visus noteikumus un nosacījumus par atteikuma tiesībām un atgriešanas tiesībām saistībā ar preču neatbilstību.

Pasūtīt telefoniski

66334400

Pasūtīt ar e-pasta palīdzību

info@soometervisetooted.lv

Pasūtiet šeit

Pasūtījuma veikšana nozīmē pienākumu veikt samaksu