Perfect Skin

Perfect Skin +

€ 44,90

120 tabletes

Perfect Skin + ir produkts, kas izstrādāts kopā ar ekspertiem skaistuma uzturēšanai. Papildus ārējai ādas kopšanai ir svarīgi nodrošināt pietiekamu visu uzturvielu daudzumu organismā, kas nepieciešami veselīgai ādai.

D Vitamīns 50 µg, D Vitamīns 100 µg, Omega 3+ Family, B12 vitamīns, Melatonīns, Magnesium+, Cinks+C, Curminol

Perfect_Skin_somijas_veselibas_produkti

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt bērnam neredzamā un nepieejamā vietā. Uzglabāt vēsā un sausā vietā, pasargāt no tiešiem saules stariem.

Vitamīni un minerālvielas:
C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai ādas darbībai, veicina normālu kolagēna veidošanos normālai zobu darbībai un veicina šūnu aizsardzību no oksidatīvā stresa.

Biotīns jeb B7 vitamīns atbalsta normālu matu un ādas uzturēšanu.
Varš veicina šūnu aizsardzību no oksidatīvā stresa, atbalsta normālu saistaudu uzturēšanu un veicina normālu matu un ādas pigmentāciju.

B2 vitamīns jeb riboflavīns ir svarīgs gan ādas, gan gļotādu darbībai.

B3 vitamīns jeb niacīns palīdz uzturēt normālu gļotādu un normālu ādas labsajūtu.

Selēns veicina normālu matu un nagu augšanu, atbalsta imūnsistēmas darbību un palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa.

A vitamīns arī palīdz uzturēt normālu ādu un atbalsta gļotādu darbību.

Cinks atbalsta un veicina normālu ādas, nagu, matu un zobu darbību. Tas arī veicina normālu olbaltumvielu sintēzi, kas ir cieši saistīta ar metabolismu un muskuļu augšanu.

Daudz un dažādi augu ekstrakti:

  • Granātābols (Punica granatum)
  • Sparģeļi (Asparagus officinalis)
  • Okra (Abelmoschus esculentus)
  • Arābu kafija (Coffea arabica)
  • Acerola ķirsis (Malpighia glabra)
  • Camu camu (Myrciaria dubia)
  • Japāņu pagoda koks (zieds, Sophora japonica)
  • Acai palma (Euterpe oleracea)
  • Mangostāns (Garcinia mangostana)
  • Skatīt sastāvdaļas

Ādas veselību ietekmējošus vitamīnus un minerālvielas, ko Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) un Eiropas Komisija (EK) ir oficiāli apstiprinājušas kā labvēlīgu ietekmi uz ādas veselību. Klīniski pētīts un patentēts augu ekstrakta savienojums.

Pasūtījums saturs
Sūtījumā ir 120 Perfect Skin kapsulas (2 iepakojumsi, kas satur 60 kapsulas), kas ir pietiekami 2 mēneša lietošanai vienai personai ar ieteicamu dienas devu (2 kapsulas dienā).

Kopējā cena
Kopējā cena pirmajam sūtījumam: €44,90 (kopējā cena parasti: €22,45/mēnesī). Kopējā cena turpmākiem sūtījumiem: €44,90 (kopējā cena parasti: €22,45/mēnesī). Kopējā preces cena satur PVN + piegādes izmaksas.

Maksājums
Apmaksa tikai ar rēķinu (bankas pārskaitījums). Apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc preces saņemšanas. Rēķins ir iekļauts preces sūtījumā. Rēķina apmaksas datums 21 dienas pēc preces nosūtīšanas. Rēķinu saņemšana aptuveni ik pēc 6 mēnešiem, iekļauts katrā sūtījumā. Vienā rēķinā ir norādīta viena sūtījuma kopējā cena. (Pilnu informāciju par apmaksu ar rēķinu (bankas pārskaitījumu) un novēlotiem maksājumiem skatīt noteikumos un nosacījumos)

Sūtījums
Pirmo sūtījumu saņemsiet savā pastkastītē aptuveni divu nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Turpmākie sūtījumi tiks piegādāti aptuveni 6 mēnešus pēc pirmā sūtījuma. Jūsu turpmāko sūtījumu piegādes datums vienmēr ir norādīts sūtījumā iekļautajā preču rēķinā. Sūtām preces tikai uz Latviju.

Līguma periods un izmaiņas
Abonēšanas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Jūs jebkurā laikā varat mainīt piegādes intervālu vai atcelt turpmākos sūtījumus/savu abonementu, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas tālruni 66334400 (darba dienās no plkst. 10-16) vai rakstot uz mūsu klientu apkalpošanas e-pastu (info@soometervisetooted.lv). Ja vēlaties, lai izmaiņas tiktu piemērotas nākamajam sūtījumam, lūdzu, veiciet visas izmaiņas vai atceliet savu sūtījumu ne vēlāk kā 14 dienas pirms nākamā sūtījuma datuma. Nākamais nosūtīšanas datums ir redzams pēdējā rēķinā.

Atteikuma tiesības un atgriešanas tiesības
Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā. Preces arī pakļautas patērētāju aizsardzības likumam attiecībā uz preču atbilstību. Lūdzu, izlasiet visus noteikumus un nosacījumus par atteikuma tiesībām un atgriešanas tiesībām saistībā ar preču neatbilstību.

Pasūtīt telefoniski

66334400

Pasūtīt ar e-pasta palīdzību

info@soometervisetooted.lv

Pasūtiet šeit

Pasūtījuma veikšana nozīmē pienākumu veikt samaksu