Jautājiet mūsu uztura ekspertam

Vai Jums ir kādi jautājumi par uzturu?

Tagad Jums ir iespēja uzdot savu jautājumu un saņemt bezmaksas atbildi no Suomen Terveysravinto uztura eksperta Juhanes Harju. Aizpildiet zemāk esošo veidlapu, kur arī uzdodiet savu jautājumu. Juhana parasti atbild uz jautājumiem dažu dienu laikā, ja vien tajā brīdī neatrodas atvaļinājumā.  Piekrītu, ka mani jautājumi un atbildes, kas var noderēt citiem, var tikt publicēti. Mēs apsolām garantēt Jūsu anonimitāti un neatklāt Jūsu vārdu vai e -pasta adresi.

  * Šī veidlapa nav paredzēta jautājumiem, kas saistīti ar produktu pasūtījumiem. Ja Jums ir jautājumi par tiem, lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru.

  Juhana Harju
  Juhana HarjuUztura speciālists
  Read More
  Es popularizēju tradicionālu un košu Vidusjūras diētu, kuras sastāvā atrodami daudzi augļi un dārzeņi. Manuprāt, arī daudzas Āzijas diētas un neapstrādāta ēdiena iezīmes ir veselīgas un rekomendējamas. No personīgās pieredzes varu teikt, ka veselīgus un gardus produktus vienmēr var apvienot. Es uzskatu, ka mērenība ir brīnišķīgs ideāls, kuru es arī vēlos popularizēt.

  Es ticu, ka arī uztura bagātinātāji, ja tos lieto piesardzīgi, var sniegt labumu Jūsu veselībai, it īpaši, ja runa iet par laika periodu no rudens līdz pavasarim, kad ir nepieciešams D vitamīna papildinājums organismā.

  Vairāk par Juhanu lasiet šeit.