Curminol

Curminol

€ 44,90

180 tabletes

Curminol: Kombinētais uztura bagātinātājs, kas palīdz uzturēt locītavu veselību.

D Vitamīns 50 µg, Omega 3+ Family, B12 vitamīns, Melatonīns, Magnesium+, Cinks+C

Balstoties uz pētījumiem, Curminol sastāvdaļas ir drošas veseliem pieaugušajiem. Piemēram, kurkumīns ir diezgan populāra sastāvdaļa, jo to lietošana ir droša un nekaitīga. Indijā kurkumu lielos daudzumos izmanto uzturā, neizraisot negatīvas blakusparādības, tas var sasniegt līdz pat 2,5g dienā, kas ir vienāds ar 100 mg kurkumīna. Pētnieciskas grupas dalībniekiem katru dienu tika ievadīti 10-12 g kurkumīna, kas neizraisīja nekādas blakusparādības.

Produkts ir paredzēts veselīgiem pieaugušajiem. Tomēr tas nav ieteicams grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, jo nav pietiekami daudz informācijas par to, kā šīs grupas lietotājus ietekmē kurkumīns, vīraks un ingvers.

Curminol

Salīdzinot ar citiem locītavu veselības produktiem, Curminol ir īpašs tieši ar Crystal Oil ™ Zivju Eļļa astāvdaļu. Dotā zivju eļļa iegūta no ekoloģiski noķertām zivīm, eļļa tiek rafinēta, izmantojot patentētu metodi, kad taukskābes tiek filtrētas un sadalītas zemā temperatūrā. Tādējādi taukskābes nesabojāsies un nesasmaks – Curminol Crystal Oil ™ satur zivju eļļu tās dabiskajā formā. Produkts ir vienkārši lietojams, jo kapsulas var viegli norīt.

Curminol satur kurkuminoīdus, kas iegūti no standartizēta Curcumin C3 kurkumīna ekstrakta. Curcumin C3 ir klīniski izpētītākais kurkumīna tips pasaulē. To iegūst no kurkuma (Curcuma Longa) saknēm, izmantojot patentētu metodi. Kurkumīns uzlabo ķermeņa dabisko imūnsistēmu, kas cīnās pret infekciju.

Curminol satur arī II tipa kolagēnu, kas ir nepieciešams normālai locītavu darbībai. Kolagēns ir proteīns, kas veido lielāko daļu locītavu skrimšļa Arī kolagēna ietekme ir daudz pētīta.

Ingvers (Zingiber Officinale) ir plaši pazīstams garšvielu augs, kas galvenokārt aug Āzijā un tropiskajā zonā. Tāpat kā kurkumīns, tas atbalsta mūsu ķermeņa imūnsistēmu, kas regulē infekciju. Pēdējo gadu laikā neskaitāmi zinātniski pētījumi bija veltīti ingvera ietekmes izpētei. Curminol satur ingvera ekstraktu.

Saskaņā ar oficiālajām veselības norādēm, ko izsludinājusi Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (ESFA), C vitamīns, kas pazīstams arī kā askorbīnskābe, palīdz locītavu skrimšļa kolagēna veidošanā un saistaudu normāla stāvokļa uzturēšanā.

Patentēts piperīna ekstrakts (BioPerine Ⓡ), kas ir pagatavots no melnajiem pipariem, uzlabo Curminol sastāvdaļu uzsūkšanos. Piperīns ir melno piparu alkoīds, kas izraisa pipariem līdzīgu garšu. Bioperīna lietošana uztura bagātinātājos ir palielinājusies pēdējās pāris desmitgadēs. Piemēram, tas veicina kurkumīna uzsūkšanos organismā.

Curminol satur arī holekalciferolu, kas ir D vitamīna (D3) veids. Saskaņā ar oficiālajām veselīguma norādēm D vitamīns uzlabo normālu kaulu veselību, kā arī normalizē muskuļu darbību.

Curminol standartizētais Boswellin Ⓡ ekstrakts ir izgatavots no Vīraka (Boswellia Serrata) koka sveķiem, kas aug Indijas kalnu apgabalā. Ir novērots, ka Vīraka sagādā patīkamu vēsuma sajūtu locītavās.

Pasūtījums saturs
Sūtījumā ir 180 Curminol kapsulas (2 iepakojumsi, kas satur 90 kapsulas), kas ir pietiekami 3 mēneša lietošanai vienai personai ar ieteicamu dienas devu (2 kapsulas dienā).

Kopējā cena
Kopējā cena pirmajam sūtījumam: €44,90 (kopējā cena parasti: €14,97/mēnesī). Kopējā cena turpmākiem sūtījumiem: €44,90 (kopējā cena parasti: €14,97/mēnesī). Kopējā preces cena satur PVN + piegādes izmaksas.

Maksājums
Apmaksa tikai ar rēķinu (bankas pārskaitījums). Apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc preces saņemšanas. Rēķins ir iekļauts preces sūtījumā. Rēķina apmaksas datums 21 dienas pēc preces nosūtīšanas. Rēķinu saņemšana aptuveni ik pēc 3 mēnešiem, iekļauts katrā sūtījumā. Vienā rēķinā ir norādīta viena sūtījuma kopējā cena. (Pilnu informāciju par apmaksu ar rēķinu (bankas pārskaitījumu) un novēlotiem maksājumiem skatīt noteikumos un nosacījumos)

Sūtījums
Pirmo sūtījumu saņemsiet savā pastkastītē aptuveni divu nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Turpmākie sūtījumi tiks piegādāti aptuveni 3 mēnešus pēc pirmā sūtījuma. Jūsu turpmāko sūtījumu piegādes datums vienmēr ir norādīts sūtījumā iekļautajā preču rēķinā. Sūtām preces tikai uz Latviju.

Līguma periods un izmaiņas
Abonēšanas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Jūs jebkurā laikā varat mainīt piegādes intervālu vai atcelt turpmākos sūtījumus/savu abonementu, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas tālruni 66334400 (darba dienās no plkst. 10-16) vai rakstot uz mūsu klientu apkalpošanas e-pastu (info@soometervisetooted.lv). Ja vēlaties, lai izmaiņas tiktu piemērotas nākamajam sūtījumam, lūdzu, veiciet visas izmaiņas vai atceliet savu sūtījumu ne vēlāk kā 14 dienas pirms nākamā sūtījuma datuma. Nākamais nosūtīšanas datums ir redzams pēdējā rēķinā.

Atteikuma tiesības un atgriešanas tiesības
Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā. Preces arī pakļautas patērētāju aizsardzības likumam attiecībā uz preču atbilstību. Lūdzu, izlasiet visus noteikumus un nosacījumus par atteikuma tiesībām un atgriešanas tiesībām saistībā ar preču neatbilstību.

Pasūtīt telefoniski

66334400

Pasūtīt ar e-pasta palīdzību

info@soometervisetooted.lv

Pasūtiet šeit

Pasūtījuma veikšana nozīmē pienākumu veikt samaksu