Magnesium+

Magnesium+_somijasveselibasprodukti

Magnesium+

€ 44,90

300 tabletes

Magnesium + ir kombinēts produkts, kas sniedz papilduы sinerģiju.

Magnesium + ir kombinēts produkts, kas nodrošina papildus sinerģiju ar pievienotu B6 vitamīnu, ar uzlabotu magnija uzsūkšanos, kā arī cinka, D3 vitamīna un vara uzsūkšanos.

Šis produkts ir rūpīgi izveidots, lai nodrošinātu vislabāko ietekmi uz veselību, ko var droši lietot ikdienas uzturā. Var lietot arī kopā ar citiem veselības produktiem.

D Vitamīns 50 µg, Omega 3+ Family, Melatonīns, Curminol, B12 vitamīns, Perfect Skin +, Cinks+C

Šis produkts ir paredzēts cilvēkiem, kas vecāki par 15 gadiem. Tas ir piemērots arī grūtniecēm vai barojošām sievietēm

1 tablete satur:

  • B12 vitamīns (metilkobalamīns) 1000 μg (40 000% *).

Sastāvdaļas: pildvielas (mikrokristāliskā celuloze, hidroksipropilceluloze, magnija stearāts), metilkobalamīns (B12 vitamīns).

* % ikdienas procentuālās vērtības

Lielāki ieguvumi un vairāk enerģijas

Gan B6 vitamīns, gan magnijs palīdz mazināt nogurumu un garīgo nogurumu. Pienācīga šo uzturvielu uzņemšana pozitīvi ietekmē smadzeņu veselību un tādējādi veicina līdzsvarotāku un kopumā veselīgāku aktivitātes līmeni.

B6 vitamīns un magnijs pozitīvi ietekmē smadzeņu parastās psiholoģiskās funkcijas. Varš arī palīdz veicināt nervu sistēmas funkcijas.

Īsāk sakot, Magnesium+ ir lielisks papildinājums smadzeņu un nervu sistēmas atbalstam.

somijasveselibasprodukti_magnesium+

Skaista un svaiga āda

Cinks palīdz saglabāt veselīgu ādu un atbalsta šūnu dalīšanās procesu, palīdzot uzturēt normālu, veselīgu ādu. Turklāt cinks palīdz uzturēt normālus, veselīgus nagus un matus.

Varš ir galvenais, lai veicinātu normālu ādas pigmentāciju. Magnijs ir svarīgs mūsu zobiem, kas pastiprina Magnesium + līdzsvarojošo iedarbību “skaistuma veselībai”.

Piemērots gan atlētiem, gan sporta entuziastiem

Magnesium + ir svarīgs uztura bagātinātājs gan aktīviem sportistiem, gan fiziskās aktivitātes entuziastiem. Cinks veicina normālu testosterona līmeni asinīs, bet magnijs veicina normālu muskuļu darbību.

Varš, cinks un D vitamīns uztur normālas imūnsistēmas funkcijas, kas ir svarīgi tiem, kas regulāri vingro, lai palīdzētu izvairīties no nevajadzīgiem treniņu pārtraukumiem pirms aktīvās sezonas un tās ietvaros.

magnesium+_Vitaminu_somijasveselibasprodukti

Palīgs svara kontorlei

Tiem, kas vēlas zaudēt svaru, ir svarīgi uzņemt pietiekami daudz vitamīnu un minerālvielu. 

Cinks palīdz nodrošināt normālu makroelementu apriti un veicina normālu olbaltumvielu sintēzi. Faktiski proteīnu sintēze ir muskuļu augšana vai veselīga muskuļu attīstība pēc treniņa. Labi funkcionējoši muskuļi savukārt palielina ikdienas kaloriju enerģijas patēriņu, kas savukārt liekos taukus sadedzina ātrāk.

 

Magnesium + veicina:

  • Noguruma un garīgā noguruma mazināšanu
  • Normālu enerģijas pārveidošanu
  • Normālas psiholoģiskās funkcijas
  • Normālas nervu sistēmas funkcijas
  • Elektrolītu līdzsvaru
  • Normālu olbaltumvielu sintēzi
  • Normālu kaulu uzturēšanu
  • Normāla zobu kopšanu
  • Šūnu dalīšanās procesu

Pasūtījums saturs
Sūtījumā ir 300 Magnesium+ tabletes (2 iepakojumsi, kas satur 150 tabletes), kas ir pietiekami 10 mēneša lietošanai vienai personai ar ieteicamu dienas devu (1 tablete dienā).

Kopējā cena
Kopējā cena pirmajam sūtījumam: €44,90 (kopējā cena parasti: €4,49/mēnesī). Kopējā cena turpmākiem sūtījumiem: €44,90 (kopējā cena parasti: €4,49/mēnesī). Kopējā preces cena satur PVN + piegādes izmaksas.

Maksājums
Apmaksa tikai ar rēķinu (bankas pārskaitījums). Apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc preces saņemšanas. Rēķins ir iekļauts preces sūtījumā. Rēķina apmaksas datums 21 dienas pēc preces nosūtīšanas. Rēķinu saņemšana aptuveni ik pēc 10 mēnešiem, iekļauts katrā sūtījumā. Vienā rēķinā ir norādīta viena sūtījuma kopējā cena. (Pilnu informāciju par apmaksu ar rēķinu (bankas pārskaitījumu) un novēlotiem maksājumiem skatīt noteikumos un nosacījumos)

Sūtījums
Pirmo sūtījumu saņemsiet savā pastkastītē aptuveni divu nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Turpmākie sūtījumi tiks piegādāti aptuveni 10 mēnešus pēc pirmā sūtījuma. Jūsu turpmāko sūtījumu piegādes datums vienmēr ir norādīts sūtījumā iekļautajā preču rēķinā. Sūtām preces tikai uz Latviju.

Līguma periods un izmaiņas
Abonēšanas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Jūs jebkurā laikā varat mainīt piegādes intervālu vai atcelt turpmākos sūtījumus/savu abonementu, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas tālruni 66334400 (darba dienās no plkst. 10-16) vai rakstot uz mūsu klientu apkalpošanas e-pastu (info@soometervisetooted.lv). Ja vēlaties, lai izmaiņas tiktu piemērotas nākamajam sūtījumam, lūdzu, veiciet visas izmaiņas vai atceliet savu sūtījumu ne vēlāk kā 14 dienas pirms nākamā sūtījuma datuma. Nākamais nosūtīšanas datums ir redzams pēdējā rēķinā.

Atteikuma tiesības un atgriešanas tiesības
Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā. Preces arī pakļautas patērētāju aizsardzības likumam attiecībā uz preču atbilstību. Lūdzu, izlasiet visus noteikumus un nosacījumus par atteikuma tiesībām un atgriešanas tiesībām saistībā ar preču neatbilstību.

Pasūtīt telefoniski

66334400

Pasūtīt ar e-pasta palīdzību

info@soometervisetooted.lv

Pasūtiet šeit

Pasūtījuma veikšana nozīmē pienākumu veikt samaksu