Melatonīns

€ 44,90

300 tabletes

Melatonīns ir hormons, kas ķermenim nepieciešams, lai aizmigtu un labi izgulētos. Melatonīns palīdz tiem, kas strādā maiņu darbu, un diennakts režīms var būt izjaukts.

D Vitamīns 50 µg, D Vitamīns 100 µg, Omega-3-Family, B12 vitamīns, Perfect Skin +, Curminol, Magnesium+, Cinks+C

Melatonīns - labākam miegam

Melatonīns ir hormons ko ražo organisms, kas nepieciešams kvalitatīvam un labam miegam. Piemēram, stress samazina melatonīna veidošanos, tāpēc var būt nepieciešams melatonīna preparāts, lai atvieglotu iemigšanu. Melatonīns var palīdzēt cilvēkiem, kuri strādā maiņu darbu,kā arī, stresam ko radījusi laika maiņa, atgriezties pie normāla miega režīma.

Pasūtījums saturs
Sūtījumā ir 300 Melatonīns tabletes (1 iepakojums, kas satur 300 tabletes), kas ir pietiekami 10 mēneša lietošanai vienai personai ar ieteicamu dienas devu (1 tablete dienā).

Kopējā cena
Kopējā cena pirmajam sūtījumam: €44,90 (kopējā cena parasti: €4,49/mēnesī). Kopējā cena turpmākiem sūtījumiem: €44,90 (kopējā cena parasti: €4,49/mēnesī). Kopējā preces cena satur PVN + piegādes izmaksas.

Maksājums
Apmaksa tikai ar rēķinu (bankas pārskaitījums). Apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc preces saņemšanas. Rēķins ir iekļauts preces sūtījumā. Rēķina apmaksas datums 21 dienas pēc preces nosūtīšanas. Rēķinu saņemšana aptuveni ik pēc 10 mēnešiem, iekļauts katrā sūtījumā. Vienā rēķinā ir norādīta viena sūtījuma kopējā cena. (Pilnu informāciju par apmaksu ar rēķinu (bankas pārskaitījumu) un novēlotiem maksājumiem skatīt noteikumos un nosacījumos)

Sūtījums
Pirmo sūtījumu saņemsiet savā pastkastītē aptuveni divu nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Turpmākie sūtījumi tiks piegādāti aptuveni 10 mēnešus pēc pirmā sūtījuma. Jūsu turpmāko sūtījumu piegādes datums vienmēr ir norādīts sūtījumā iekļautajā preču rēķinā. Sūtām preces tikai uz Latviju.

Līguma periods un izmaiņas
Abonēšanas līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Jūs jebkurā laikā varat mainīt piegādes intervālu vai atcelt turpmākos sūtījumus/savu abonementu, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas tālruni 66334400 (darba dienās no plkst. 10-16) vai rakstot uz mūsu klientu apkalpošanas e-pastu (info@soometervisetooted.lv). Ja vēlaties, lai izmaiņas tiktu piemērotas nākamajam sūtījumam, lūdzu, veiciet visas izmaiņas vai atceliet savu sūtījumu ne vēlāk kā 14 dienas pirms nākamā sūtījuma datuma. Nākamais nosūtīšanas datums ir redzams pēdējā rēķinā.

Atteikuma tiesības un atgriešanas tiesības
Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā. Preces arī pakļautas patērētāju aizsardzības likumam attiecībā uz preču atbilstību. Lūdzu, izlasiet visus noteikumus un nosacījumus par atteikuma tiesībām un atgriešanas tiesībām saistībā ar preču neatbilstību.

Pasūtīt telefoniski

66334400

Pasūtīt ar e-pasta palīdzību

info@soometervisetooted.lv

Pasūtiet šeit

Pasūtījuma veikšana nozīmē pienākumu veikt samaksu