Perfect Skin+

Somijas_Veselibas_Produkti_Perfect_Skin+

Perfect Skin +

Cilvēki visos laikos ir vēlējušies gludu un maigu ādu, stiprus nagus un veselus matus. Lai āda, mati, nagi un mati būtu veseli un stipri, organismam nepieciešamas konkrētas uzturvielas, tādēļ veselīgs un daudzveidīgs uzturs ir ļoti svarīgs.

Mūsdienās dzīve var būt ātra un stresa pilna, ne vienmēr izdodas atrast laiku veselīgai maltītei, kas, savukārt, ietekmē mūsu veselību un izskatu. Tādēļ ir ieteicams izmantot uzticamu un efektīvu produktu, kapsulas Perfect Skin+, lai nodrošinātu ādas skaistumam un ķermenim būtisku uzturvielu uzņemšanu.

Latvija_perfect_skin+

Par kapsulu Perfect Skin+ sastāvdaļām

Kapsulu Perfect Skin+ sastāvdaļas ir izvēlētas, balstoties uz rūpīgiem zinātniskiem pētījumiem un labi analizētas lietotāju pieredzes. To iedarbība atbilst Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes oficiālajām veselīguma prasībām.

Ziemeļu mellenes
Kapsulu Perfect Skin+ ekstrakta pagatavošanai izmantotās mellenes ir no ziemeļu aukstajām zonām, kas būtiski palielina antocianīna saturu tajās. Zinātniskos pētījumos ir konstatēts, ka antocianīna saturs mellenēs ziemeļos ir augstāks nekā dienvidos, jo augi savas dzīvībai svarīgās daļas aizsargā pret auksto klimatu, radot sev aizsarglīdzekļus – savukārt tie ir noderīgi mūsu veselībai.

B grupas vitamīni – skaistuma vitamīni
Būtiski B grupas vitamīni: biotīns un B2 vitamīns veicina ādas, gļotādu un matu normālu funkcionēšanu. Tās ir svarīgas uzturvielas, kurām ir būtiska loma cilvēka ķermeņa sarežģītajās veselību uzturošajās sistēmās. Abi vitamīni palīdz normāli funkcionēt arī nervu sistēmai, tai, protams, ir milzīga ietekme uz cilvēku labklājību.


Kviešu keramīdi
Keramīda molekulas palīdz uzturēt normālu mitrumu ādā. Jaunībā āda šīs molekulas rada daudz, bet, novecojot, keramīdu ražošana kļūst lēnāka, tā rezultātā āda ir sausāka un grumbaināka. Perfect Skin+ satur kviešu keramīdus, lai barotu ādu no iekšpuses. Tā vietā, lai izmanto eļļu ārīgi, inteliģentajam cilvēka ķermenim dod keramīdus, ļaujot organismam pašam novirzīt pareizos uzturvielu daudzumus tur, kur nepieciešams.

C un A vitamīni
Mūsu ķermeni pastāvīgi apdraud dažādi vīrusi un baktērijas. Lai cīnītos pret šiem ārējiem draudiem, cilvēka ķermeņa imūnsistēmai jāstrādā pareizi. Labi strādājoša imūnsistēma spēj novērst lielāko daļu šo draudu. Kapsulu Perfect Skin+ sastāvs palīdz uzturēt normālu imūnsistēmu. Ar veselām gļotādām imūnsistēma aizsargā jūsu veselību un skaistumu.

Kapsulu Perfect Skin+ pozitīvā iedarbība

Pēc kapsulu Perfect Skin+ lietošanas sākšanas rūpīgi novērojiet produkta ietekmi uz ādu, matiem un, piemēram, arī acu un mutes gļotādām. Daudzi klienti apgalvo, ka ietekme ir novērota jau dažas nedēļas pēc lietošanas. Perfect Skin+ veicina visa ķermeņa labsajūtu un normālu funkcionēšanu, šīs kapsulas īpaši labi ietekmē ādu, nagus, matus, acis, zobus un imūnsistēmu.

Mirdzoša āda, stipri nagi un veseli mati palielina pašpārliecinātību un uzlabo tavu dabisko skaistumu.

Perfect Skin+

Dalīties

Mēs rūpējamies par Jūsu veselību

Ja vēlaties saņemt ekskluzīvus piedāvājumus, lasīt par mūsu produktiem un veselīgu dzīvesveidu, piesakieties jaunumiem.

Vairāk informācijas