sertifikāti

Family Omega 3+ sertifikāts

Family Omega 3+ piecu zvaigžņu IFOS kvalitātes sertifikāts

Šodien ir pieejami vairāki zivju eļļas uztura bagātinātāji, kas apgrūtina izvēli. Visi ražotāji stāstīs Jums, kā tieši viņu zivju eļļa tiek pagatavota, izmantojot īpašu patentētu metodi, tik ļoti īpašu, ka pat caur kapsulu var redzēt tās svaigumu.

Pastāv viens drošs un uz pieredzi balstīts veids, kā noteikt zivju eļļas oksidācijas līmeni – pēc kapsulas norīšanas piefiksēt parādās atrauga vai nē.

Somijas Veselības Produkti ir ilgi strādājuši, lai izstrādātu tīrākus un drošākus uztura bagātinātājus. Tāpēc ieguvām attiecīgu kvalitātes sertifikātu Family Omega 3+ zivju eļļai.

Omega3

IFOS sertifikāts (starptautiskie zivju eļļas standarti)

2002. gadā dibinātais Nutrasource ir vienīgais uzņēmums pasaulē, kas izsniedz zivju eļļas produktu kvalitātes sertifikātus, pamatojoties uz stingrām laboratorijas pārbaudēm. Nozīmīgākā Nutrasource programma ir IFOS sertifikācijas programma, kas iezīmē Starptautisko zivju eļļas standartu programmu.

IFOS programmas ietvaros katra produkta partija tiek pārbaudīta atsevišķi, un, pamatojoties uz rezultātiem, produktam var tikt piešķirts 5 zvaigžņu IFOS sertifikāts. Soome Tervisetooted ir pirmais Igaunijas uzņēmums, kas saņēmis 5 zvaigžņu IFOS sertifikātu. Tas pieņem, ka produkta oksidācijas līmenis (TOTOX vērtība) un smago metālu saturs ir viszemākais tirgū.

Katra partija tiek analizēta atsevišķi, un informācija par katru partiju tiek publicēta Nutrasource tīmekļa vietnē. Šī programma ir ļoti caurspīdīga, un uzņēmums to nepārvalda.

Tālāk norādītajā saitē ir iespēja apskatīt pirmās produktu partijas analīzes sertifikāts.

https://certifications.nutrasource.ca/certified-products/brand?id=SOT

ifos_somijas_veselibas_produkti_omega3

Friend of the Sea sertifikāts

Family Omega 3+ zivju eļļa ir sertificēta ar Friend of the Sea, kas garantē, ka ražošanā izmantotās zivis tiek nozvejotas ētiski un ilgtspējīgi.

Šogad Somijas Veselības Produkti uzsāka sadarbību ar Friend of the Sea. Šī bezpeļņas biedrība veicina ilgtspējīgu zveju, cenšas samazināt zvejas ietekmi uz ekosistēmu un veicina selektīvu zvejas metožu izmantošanu. Friend of the Sea nodarbojas ar starptautisku ētiskas zvejas un zivjkopības sertifikācijas programmu. Šis sertifikāts nodrošina, ka Family Omega 3+ zivju eļļas pagatavošanai izmantotās zivis nav no pārzvejotas, mazpazīstamas vai pašlaik atjaunojamu zivju krājumu apgabala. Tas arī nodrošina, ka zvejas metodes nebojā jūras gultni un makšķerēšanā ir ievērotas visas likumā noteiktās prasības. Par sertifikāciju ir atbildīgas neatkarīgas sertifikācijas komitejas.

Vairāk nekā trīs miljardi cilvēku pasaulē ir atkarīgi no jūras un piekrastes dzīves daudzveidības. Okeāni ir pasaulē lielākais olbaltumvielu avots un galvenais pārtikas avots vairāk nekā 2,5 miljardiem cilvēku.

Jūras zveja tieši un netieši nodarbina vairāk nekā 200 miljonus cilvēku. Okeāni veido 97% no Zemes ūdens un absorbē apmēram 30% cilvēka radītā oglekļa dioksīda.

Savukārt, gūstot labumu no okeāniem, viņiem ir nepieciešama cieņa un aprūpe.

Plašāku informāciju par organizāciju var atrast šeit: friendofthesea.org

FOS_somijas_veselibas_produkti_omega3

Apskatiet katras partijas sertifikāta etiķetes informāciju

Katram Family Omega 3+ produktam ir partijas numurs uz etiķetes aizmugurē, lai pārbaudītu šīs partijas IFOS testa rezultātus. Noklikšķinot šeit, Jūs novirzīs uz Nutrasource tīmekļa vietnes veidlapu, kurā varēsit pārbaudīt šīs partijas analīzes rezultātus.

Tādā veidā Jūs kā Family Omega 3+ lietotājs varat būt drošs, ka izmantotā zivju eļļa ir svaiga un pietiekami laba.