Seši iemesli, kāpēc ir vērts abonēt vitamīnus

somijasveselibasprodukti_vitamīnus

Sākumā ideja abonēt vitamīnus var šķist nedaudz sveša.
Iespējams, Jūs domājat: “Es nevarēšu apskatīt produktu, līdz tas tiks piegādāts, ko darīt, ja tas man nederēs?”, “Ko darīt, ja tā ir krāpniecība, un es nekad nesaņemšu ne produktus, ne savu naudu atpakaļ?” “Vitamīnus varu nopirkt aptiekā, tur ir pieejama lielāka izvēle!”

Visi šie jautājumi ir pamatoti. Katrai jaunai lietai vai ieradumam ir nepieciešams laiks, lai pierastu, un ir vajadzīgs laiks, lai radītu uzticību produktiem un konkrētam zīmolam.

Mūsu pasaule pēdējo divu gadu laikā ir ļoti mainījusies, kur viena būtiskākajām izmaiņām ir produktu pirkšana tiešsaistē un to piegāde tieši uz mājām.

Šeit ir 6 iemesli, kāpēc ir izdevīgi abonēt vitamīnus no Somijas Veselibasprodukti

  1. Mēs nosūtīsim vitamīnus tieši uz Jūsu mājas adresi, kas ir ļoti ērti. Tādā veidā Jums nav jātērē laiks, lai dotos iepirkties. Tā vietā Jūs varat veltīt brīvo laiku hobijiem vai pavadīt neaizmirstamus brīžus kopā ar Jums visdārgākajiem cilvēkiem.
  2. Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, varat jautāt mūsu uztura konsultantam Juhanam Harju. Viņš sniegs padomus par vitamīniem, kā arī atbildēs uz uztura jautājumiem. Uzdodiet savu jautājumus šeit.
    Lasiet interviju ar Juhanu šeit.
  3. Jūs varat izvēlēties, cik bieži vēlaties saņemt jaunu vitamīnu pasūtījumu. Tādā veidā Jums mājās vienmēr ir nepieciešamie vitamīni. Ja vēlaties veikt kādas izmaiņas pasūtījumā vai anulēt abonementu, tas ir tikai viena tālruņa zvana attālumā. Vienkārši zvaniet mums pa tālruni Darbdienās no plkst. 10-16. Telefonas: 66334400, vai rakstiet uz e-pastu  info@soometervisetooted.lv
  4. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus, kas ražoti Norvēģijā, ievērojot stingras kvalitātes kontroli.
  5. Precēm nav pasta izdevumu, kā arī mūsu klientiem bieži tiek piedāvāti īpaši bonusi un akcijas.
  6. Jūs nemaksāsiet par vitamīniem, kamēr nesaņemsiet tos. Rēķins tiks nosūtīts kopā ar preci. Jums būs divas nedēļas, lai to apmaksātu. Tas ir mūsu veids, kas parāda, ka mēs Jums uzticamies. Mēs zinām, ka pasūtīšana un priekšapmaksa tiešsaistē dažus cilvēkus var mulsināt.

Vitamīnu abonēšana palīdz ietaupīt laiku. Daudz labāk ir pavadīt laiku kopā ar dārgiem sev cilvēkiem, radot labas atmiņas, nevis tērēt laiku veikalos.

Ja Jums ir kādi jautājumi par to, kā pasūtīt mūsu produktus, noklikšķiniet šeit.

Dalīties

Mēs rūpējamies par Jūsu veselību

Ja vēlaties saņemt ekskluzīvus piedāvājumus, lasīt par mūsu produktiem un veselīgu dzīvesveidu, piesakieties jaunumiem.

Vairāk informācijas